The Sims 2 a vše kolem datadisků
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims 2 a vše kolem datadisků

Forum The Sims 2 a vše kolem datadisků ! Tá najlepšia zábava :)
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Seriál Gilmorova děvčata!

Goto down 
+5
vav.ran
kissprdelka
Kateline
k.oallka
peettrraa
9 posters

Díváte se na seriál Gilmorova děvčata?
Ano jsem fanda!!
Seriál Gilmorova děvčata! Vote_lcap56%Seriál Gilmorova děvčata! Vote_rcap
 56% [ 5 ]
Dívám se, ale takovej fanda nejsem!
Seriál Gilmorova děvčata! Vote_lcap11%Seriál Gilmorova děvčata! Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Občas, ale věčinou to nestihnu!
Seriál Gilmorova děvčata! Vote_lcap22%Seriál Gilmorova děvčata! Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Neee a jen jednou jsem to viděl/a a je to blbost!
Seriál Gilmorova děvčata! Vote_lcap11%Seriál Gilmorova děvčata! Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9
 

AutorZpráva
peettrraa
Admin
Admin
peettrraa


Poeet p?íspivku : 534
Registration date : 14. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeFri Sep 22, 2006 9:49 am

No tak na ty se koukám, ale věčinou to nestihnu a vadí mi tam ta matka jak tam řešej takový blbosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://peettrraa.forumczech.com
k.oallka
Mazák
Mazák
k.oallka


Poeet p?íspivku : 245
Age : 34
Registration date : 17. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeSat Sep 23, 2006 1:54 am

mě tam ta matka nevadí,počkej kterou mislíš tu babičku nebo matku Very Happy mno je to hezkej seriál ale nstíhám ho ...tak si ho občas pokud nezapomenu nahraju...a prej oni se musj naučit 80 stránek dabingu ale v normálních jich je tak 30-40 protože jak mluvej rychle tak maj aj vic textu
Návrat nahoru Goto down
Kateline
Nováček
Nováček
Kateline


Poeet p?íspivku : 39
Age : 29
Registration date : 18. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeTue Oct 03, 2006 10:47 am

Gilmorky miluju!!Nejlepší je Lorelay a nenávidím Emily!!Když jí totiž Lorelay zdrhla,tak si nahrazuje Lorelay Rory!!Je to fakt děsná ježibaba!!
Návrat nahoru Goto down
kissprdelka
Kissprdelka
Kissprdelka
kissprdelka


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 16. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeWed Oct 04, 2006 8:31 am

Kateline napsal:
Gilmorky miluju!!Nejlepší je Lorelay a nenávidím Emily!!Když jí totiž Lorelay zdrhla,tak si nahrazuje Lorelay Rory!!Je to fakt děsná ježibaba!!

Tak já mám právě pro Emily pochopení...asi bych v její situaci dělala to samé...představ si že ti zdrhne dcera protožě tě nesnáší a věděla bys že tě má aspoň ta vnuča ráda....taky by ses na vnučku tak upnula flower
Návrat nahoru Goto down
Kateline
Nováček
Nováček
Kateline


Poeet p?íspivku : 39
Age : 29
Registration date : 18. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeWed Oct 04, 2006 12:24 pm

Já vím,no..Ale fakt to přehání.A chová se taky někdy děsně..Když se podívám ze strany Lorelay,tak zase jí chápu,proč utekla,jakmile se naskytla příležitost.Hold pro sebe nemají pochopení.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák
k.oallka


Poeet p?íspivku : 245
Age : 34
Registration date : 17. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeFri Oct 06, 2006 12:57 am

tak torochu ji chápu ale nekdy to přehání třeba až pujde na tu ospalu "jejlu" ty vysoký a je pozvaná a místo toho aby tam byly aj holky jsou tam jen kluci...a pak jak ji tam s tema klukama vidi dean
Návrat nahoru Goto down
vav.ran

vav.ran


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 28. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeSat Oct 07, 2006 12:09 pm

Já jsem se tak těšila, když začali dávat Gilmorky znovu, že je konečně budu stíhat. Pak přišel rozvrh a bylo po radosti No
Návrat nahoru Goto down
.::Lizzie::.
Rozkoukává se
Rozkoukává se
.::Lizzie::.


Poeet p?íspivku : 130
Age : 30
Registration date : 27. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeSat Jan 13, 2007 5:12 am

Tedka bylo v jednom dilu, ze jako pred osmi lety (kdyz zacinal ten serial) dala Lorelay Lukovi nejaky papirek atd. Ale vemte si, ze kdyz je Rory 19 a to zacalo pred 8 lety-asi ji bylo jedenact, coz opravdu nevypadala.....
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák
k.oallka


Poeet p?íspivku : 245
Age : 34
Registration date : 17. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeSun Jan 14, 2007 3:41 am

tak to musíš brát s rezervou
Návrat nahoru Goto down
.::Lizzie::.
Rozkoukává se
Rozkoukává se
.::Lizzie::.


Poeet p?íspivku : 130
Age : 30
Registration date : 27. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeMon Jan 15, 2007 11:54 am

Hmm.... asi jo....
Návrat nahoru Goto down
k.oallka
Mazák
Mazák
k.oallka


Poeet p?íspivku : 245
Age : 34
Registration date : 17. 09. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeThu Jan 18, 2007 12:50 pm

taky bych chtela skocit jako oni ale asi bych se bala ze by sestim lanem necostalo:D
Návrat nahoru Goto down
SM-simka
Nováček
Nováček
SM-simka


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 03. 02. 07

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeFri Mar 02, 2007 10:09 am

to stim papírkem bylo jak vzpomínali, ale v 1.řadě to nebylo Rolling Eyes ... jinak gilmorky úplně zbožňuju, ale škoda, že už budou končit Sad ... jo kdo se vám líbí nejvíc? dean,jess nebo logan? já jsem si deana moc neoblíbila a jesse sem nenáviděla, ale logana totálně miluju Seriál Gilmorova děvčata! G423803 Seriál Gilmorova děvčata! G423839 slintám jen ho vidim Seriál Gilmorova děvčata! G423801 Seriál Gilmorova děvčata! G423857 Seriál Gilmorova děvčata! G423835 Seriál Gilmorova děvčata! G423802 Seriál Gilmorova děvčata! G423815
Návrat nahoru Goto down
BLD
Nováček
Nováček



Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 29. 01. 07

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 10:55 am

začalo to když Rory nastoupila na Chylton a to jí bylo 15
Návrat nahoru Goto down
SM-simka
Nováček
Nováček
SM-simka


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 03. 02. 07

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 1:34 am

jo,jo a nevim co teď budu každej den dělat a na co se těšit, když GG skončily
Návrat nahoru Goto down
Andullka
Rozkoukává se
Rozkoukává se
Andullka


Poeet p?íspivku : 132
Age : 30
Registration date : 18. 11. 06

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 11:49 am

nj, ja sem to stejne nemohla sledovat, ale je tosuper serial Wink
Návrat nahoru Goto down
SM-simka
Nováček
Nováček
SM-simka


Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 03. 02. 07

Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 12:56 pm

dle mého ani nejde slovem vyjádřit, jak moc je super lol! !!! vážně je to nejlepší seriál na světě Seriál Gilmorova děvčata! G423816 už se těšim na 7.řadu... dám sem odkaz na jedny stránky o GG http://slavkuv.net/gilmorova_devcata/zobraz.php?menu=gg_uvod&obsah=gg/uvod/uvod
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seriál Gilmorova děvčata! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seriál Gilmorova děvčata!   Seriál Gilmorova děvčata! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seriál Gilmorova děvčata!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
The Sims 2 a vše kolem datadisků :: Ostatní :: Filmy nebo seriály!-
Přejdi na: